O nas

Profil działalności

Nasza firma działa od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie nabyte na rynku pozwala nam na efektywną współpracę zarówno z dużymi, jak i z małymi podmiotami gospodarczymi, niezależnie od branży czy formy prawnej, w której działają. Nasza działalność składa się z usług księgowo – kadrowych oraz pomocy przy rozwiązywaniu bieżących problemów. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na fachowe porady podatkowo – prawne. Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Profesjonalna kancelaria podatkowa

Usługi przez nas świadczone są w pełni profesjonalne, staramy się ułatwić pracę naszym Klientom w jak największym stopniu. Gdy zachodzi taka potrzeba dokumenty odbieramy prosto z ich firmy. Klientów traktujemy indywidualnie, zachowując w pełnej tajemnicy ich dane oraz informacje, które nam przekazują, zarówno w trakcie współpracy, jak i po niej, jednocześnie bezwzględnie kierując się zasadami etyki zawodowej. Procesy księgowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

Analizując potrzeby naszych Klientów oraz dostosowując się do wymagań rynku wprowadziliśmy do naszej oferty doradztwo stricte prawne. Pomagamy przy zakładaniu oraz rejestracji nowych spółek. Ułatwiamy naszym zleceniodawcom funkcjonowanie w polskich realiach biznesowych, dzięki kompleksowemu wachlarzowi usług oraz stawianiu przede wszystkim na wygodę Klienta.

Pakiety usług prawniczych, które Państwu oferujemy tworzone są indywidualnie. Klienci korzystający z naszych usług cieszą się szybką i profesjonalną obsługą, dzięki czemu ich firmy funkcjonują zgodnie z oczekiwaniami, obowiązującym ustawodawstwem, minimalnymi kosztami oraz rozdzieleniem kompetencji i odpowiedzialności, gwarantującym bezpieczeństwo i pełną kontrolę. Współpraca z nami pozwoli Państwu zaoszczędzić dużo nerwów oraz czasu.

Korzyści ze współpracy

  • Zapewnienie rzetelnego, bezpiecznego i sprawnego działania księgowości, w myśl obowiązujących przepisów prawnych.
  • Przeniesienie odpowiedzialności za poprawne działanie rachunkowo – prawne firmy wyspecjalizowanej jednostce.
  • Kompetentny zespół księgowych, doradców i prawników z szeroką wiedzą i dużym doświadczeniem.
  • Pełna obsługa w zakresie rachunkowo – prawnym dostępna w jednym miejscu

JESTEŚ NIEZADOWOLONY Z DOTYCHCZASOWEJ  KSIĘGOWOŚCI

Bezumownie, dyskretnie i bez zobowiązań możemy sprawdzić czy dotychczasowa księgowość Państwa działa poprawnie i zgodnie ze standardami rachunkowości „To taki niezobowiązujący audyt który daje poczucie bezpieczeństwa i wskaże ewentualne dalsze kroki i kierunki w rozwoju Państwa firmy.”

 

Anwalt im Büro Anwalt im Büro